Про нас

Оля Нетлух

Головний дизайнер та співвласник бренду

ONdance — український спортивний бренд одягу для танцю та хореографії, заснований Ольгою Нетлух та її чоловіком у 2017 році.


Стиль, впевненість та якість – це відчуття, які дарує одяг ONdance під час тренувань. Неабияку увагу ми приділяємо деталям та високій якості пошиття виробів. Усі вироби відшиваються на власному локальному виробництві. Нове і неординарне замість загальноприйнятого. В своїх колекціях транслюємо стиль життя, як танець.

Хочеться начебто опинитися в місті, де немає війни, але поки в мене вдома триває війна - такого місця для мене немає.
ONdance — український спортивний бренд одягу для танцю та хореографії, заснований Ольгою Нетлух та її чоловіком у 2017 році.

Команда ONdance з початку повномасштабного вторгнення в Україну не зупинилась, і попри все створює одяг для ваших тренувань, а також підтримуємо соціальні проєкти для розвитку танцю.

Ми дуже пишаємось нашими клієнтами котрі в цей не легкий час продовжують творити мистецтво разом з нами.

У 2022 році ONdance створив проєкт «Ondance єднає», який дав можливість підтримати усіх юних танцівників, які вимушені були покинути свої домівки.

Вбрання від ONdance обирають для своїх тренувань,світові танцівники, зокрема: Andra Vaidilaite, Професійна танцівниця Латиноамериканської програми,Karina SMIRNOFF, Ліка Дікая, Професійна танцівниця Європейської програми, Олена Барна, Професійна танцівниця Європейської програми, та багато інших. 

ONDANCE. в ритмі з душею.
Кошик